10 vārdi, kas piesaista veiksmi - Gudrības.lv

10 vārdi, kas piesaista veiksmi

Visiem ir zināms, ka pateiktam vārdam ir ļoti liels spēks. Ne velti jau sensenos laikos cilvēki ticēja, ka vārdi, kuri vairākas reizes tiek atkārtoti, var pilnībā izmainīt cilvēka dzīvi. Tieši tā tālajā pagātnē meklējami buramvārdu pirmssākumi.
Zinātnieki ir izpētījuši, ka cilvēkiem, kuri  ikdienas sarunās vairāk  lieto vārdus ar negatīvu pieskaņu, ir vairāk problēmu un sarežģījumu dzīvē, nekā tiem, kuri domā un runā pozitīvi. Vārdi, kurus mēs visbiežāk lietojam, nosēžas mūsu zemapziņā un rada mūsu organismā noteiktu reakciju, kas, savukārt, ietekmē mūsu uzvedību.
Psihologi ir apkopojuši 10 vārdus, kas var palīdzēt izvairīties no problēmām un piesaistīt veiksmi.

 

VEIKSME
Jā, veiksmei patīk, ka to sauc vārdā! Taču šo vārdu jālieto ar pārliecību un labām domām. Nekādi: Ak, kaut man uzsmaidītu veiksme…  – nestrādās. Tā vietā jāsaka: Es ticu, ka man šodien uzsmaidīs veiksme.

LAIME
Mēs visi tiecamies pēc laimes. Par šo mērķi atgādiniet sev katru dienu un ar pārliecību raugieties nākotnē: Es noteikti sasniegšu savu laimi. Atkārtojot šo vārdu, jūs pietuvināsiet savu mērķi, un jau pēc laiciņa patiešām sajutīsieties laimīgāks.

MĪLESTĪBA
Spēja mīlēt sevi un apkārtējo pasauli ir veiksmes atslēga, kurai nepatīk sevī ielīduši un nocietinājušies cilvēki. Runājiet ar saviem tuvākajiem par savām jūtām un nebaidieties atzīt, ka mīlat dzīvi un pasauli. Tā arī pasakiet: Es mīlu šo pasauli tāpēc, ka tā ir skaista, pilna iespēju, kas ļauj man dzīvot ar baudu. Un pasaule jums par šiem vārdiem nepaliks parādā.

LABKLĀJĪBA
Ja ikdienā bieži lietosiet šo vārdu un, kas ir ļoti būtiski – vēlēsiet labklājību citiem cilvēkiem, jūs patiesi sāksiet no dzīves gūt labumu un līdz ar to – veiksmi.

PATEICĪBA
Ir novērots, ka cilvēkiem, kuri pieraduši tikai ņemt, neko nedodot pretīm, veiksme mēdz pagriezt muguru. Tādēļ par katru savu veiksmi pasakiet: Paldies! Pateicība tuviniekiem, labvēlīgiem apstākļiem, tiem, kuri jums kaut nedaudz ir palīdzējuši – nesīs jūsu dzīvē gan prieku, gan labumu, gan arī piesaistīs veiksmi.

PANĀKUMI
Lai viss, ko jūs uzsākat vainagotos ar veiksmi, pēc iespējas biežāk lietojiet vārdu „panākums”. Tādā veidā jūs pats sevi ieprogrammēsiet gūt veiksmīgus panākumus un sasniegsiet cerēto.

PĀRLIECĪBA
Pārliecība ir viens no veiksmīgu cilvēku pamatu pamatiem. Ja jūs patiesi noticēsiet sev un savām spējām, darīsiet visu ar pārliecību, tad veiskme noteikti būs jūsu pusē. Jo biežāk teiksiet: Es esmu pārliecināts, ka man izdosies!, jo biežāk sajutīsiet ticību sev un tam, ko jūs darāt.

UZTICĪBA
Lai apstākļi sakārtotos veiksmīgi, vajag uzticēties dzīvei un cilvēkiem. Pirms katra jums svarīga notikuma pēc iespējas biežāk runājiet par uzticību: Es uzticos dzīvei. Es zinu, ka dzīves apstākļi sakārtosies manā labā.

VESELĪBA
Fiziskā un garīgā veselība ir veiksmes pamats. Vārdi ar negatīvu noskaņu, runāšana par slimībām un nemitīga žēlošanās par savu labsajūtu ne tikai rada liekas problēmas, bet arī atstāj nelāgu ietekmi uz organismu. Savukārt, jo biežāk runāsiet par veselību pozitīvā nozīmē un lietosiet vārdus „veseelība” un „vesels”, jo lielāka iespēja, ka patiesi jutīsieties labi.

CERĪBA
Cerība liek cilvēkam savākt visus savus spēkus  dūrē un pat vissarežģītākajās situācijās neapstāties un nenolaist rokas. Pēc iespējas biežāk sakiet: Es ceru uz to labāko!, un veiksme jūs sadzirdēs un attaisnos jūsu cerības.

Padariet savu dzīvi labāku, izmantojiet pareizos vārdus. Jūsu laime ir jūsu pašu rokās. Lai veiksme vienmēr ir jūsu pusē!

Foto: pixabay.com

Leave a Reply

%d bloggers like this: