Superkokteilis paģirām un aknu attīrīšanai - Gudrības.lv

Superkokteilis paģirām un aknu attīrīšanai

Ja pēc svētkiem grūti atveseļoties vai arī ar alkoholu esi uz Tu, vismaz pāris reizes gadā tev noderētu aknu attīrīšana no toksīniem un citām kaitīgām vielām. Par laimi, aknas ir teju vienīgais orgāns cilvēka ķermenī, kas atjaunojas.

Aknu attīrīšanas kursa ilgums ir 5-7 dienas. Sākot šo kursu, vajadzētu pilnībā atteikties no alkohola, kafijas un dzērieniem ar kofeīnu! Tāpat nevajadzētu lietot treknus un taukiem bagātus ēdienus, arī sarkano gaļu. Kursa laikā vēlams lietot vieglu pārtiku, salātus, augļus un dārzeņus, balto zivi, graudaugus.
Kokteilis jādzer no rīta tukšā dūšā, un vakarā kādu laiciņu pirms ēšanas 5-7 dienas! Visas dienas laikā, jādzer iespējami daudz ūdens.
Aknu attīrīšanas dzēriena recepte:

2 apelsīni
2 citroni
2 daiviņas ķiploka
20gr svaigs nemizots ingvers
1 ēdamkarote Extra virgin olīveļļa
2 gr čilli pipars, vai 1/3 tējkarotes maltu kajēnas piparu

Pagatavošana:

Izspiež no apelsīniem un citroniem sulu, lej blendera krūzē, pievieno visu pārējo, dažus kubiņu ledu un kārtīgi sablendē, lai ingvera šķiedrainā struktūra tiek pilnīgā samalta! Izdzer vienā rāvienā.
Mīnusi – garša nav izcila un no ķiplokiem būs nepatīkama elpa, tāpēc pēc dzēriena lietošanas noteikti jāmazgā zobi un jālieto košļājamā gumija.

Zināšanai!
Ja ir pastiprināta kuņģa jūtība pret skābi, vai asiem ēdieniem un dzērieniem, šo kokteili gan labāk nelietot!

Leave a Reply

%d bloggers like this: