WIZZ AIR UZSĀK 24 STUNDU ZIBIZPĀRDOŠANU - Gudrības.lv

WIZZ AIR UZSĀK 24 STUNDU ZIBIZPĀRDOŠANU

 

WIZZ AIR piedāvā 20 %* ATLAIDE LIDOJUMIEM, KAS REZERVĒTI TREŠDIEN, 2019. GADA 4. SEPTEMBRĪ.

 

Wizz Air, viena no Eiropas visstraujāk augošajām lidsabiedrībām un lielākais zemizmaksu pārvadātājs Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien rīko izpārdošanu, kurā piedāvā pasažieriem 20 %* atlaidi lidojumiem, kas rezervēti 2019. gada 4. septembrī. Piedāvājums ir spēkā reisos Wizz Air tīklā. Izvēlieties kādu no 13 maršrutiem, kas ir pieejami tieši no Latvijas, vai no 600 citiem, kas ir pieejami visā WIZZ lidojumu tīklā. Wizz Air tīklā noteikti ir galamērķis, kas atbilst jūsu vajadzībām neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties pēdējā brīža ģimenes ceļojumu uz pludmali vai palutināt mīļoto ar pārsteiguma atpūtu kādā pilsētā.

Šodienas izpārdošana nozīmē, ka Wizz Air klienti var maksimāli izmantot rudens saules siltumu, sākot tikai no 9,99 EUR** vienai personai, un lielisku ieganstu vēlreiz izrādīt vasaras garderobi pirms temperatūras pazemināšanās.

Ja plānojat ziemas brīvdienas, Wizz Air piedāvā ziemas maršrutus no Rīgas uz Eilatu (Izraēlā), Telavivu, Bari, Barselonu un citiem galamērķiem.

* 20 % atlaide attiecas uz biļešu cenām, ieskaitot nodokļus un obligātās nodevas, bet neieskaitot administrēšanas maksu. Akcija ir spēkā 2019. gada 4. septembrī no pulksten 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas vasaras laika tikai attiecībā uz noteiktiem lidojumiem. Cena attiecas tikai uz biļetēm, kas iegādātas vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē.

** Vienā virzienā, ieskaitot visus nodokļus un obligātās nodevas.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: